Napsal Mgr. Jan Czyž - učitel
Zobrazení: 1

Za zvířátky

Při této akci jsme se sešli na nádvoří školy, kde pro děti bylo připraveno několik úkolů, díky kterým se mohly dozvědět nebo si připomenout zajímavosti ze světa zvířat. Děti si mohly např. tipnout, které zvíře dokáže žít několik týdnů bez hlavy nebo které zvíře má větší oko, než mozek a mnoho dalšího. Také si zkusily představit si a namalovat, jak asi může vypadat luskoun a čekala je i velká výzva zahrát si na objevitele nových roztodivných tvorů naší planety.

Světlana Vránová

Napsal Mgr. Jan Czyž - učitel
Zobrazení: 5

Kaleidoskop IV - Léto

Během školního roku vystavovaly děti ve foyer naší školy své nápadité výtvory týkající se ročních období. Kdo si prohlédnul úžasné práce, odnesl si krásný vizuální zážitek a dle mého názoru také dojem, že děti ve školní družině si nejen hrají, ale získávají praktické dovednosti, návyky a rozvíjejí si estetické a prostorové cítění.

Čtvrtá poslední část výstavy nazvaná „Léto“ nám připomíná, že se už neúprosně blíží konec školního roku. Zamíříte-li v příštích dnech do naší školy, nenechte si ji ujít.

Na závěr si dovolím napsat, že jsme nesmírně pyšní na děti z družiny, které svou pílí a šikovností dokázaly zhmotnit nápady a uvést je ve skutečnost. Děkuji.

Miriam Poledníková

Napsal Mgr. Jan Czyž - učitel
Zobrazení: 6

Všestránek a květnové tvoření

Květnové tvoření bylo jako pestrá paleta, co se týče materiálů a barevnosti. Tvořili jsme na poslední výstavu Kaleidoskop v tomto školním roce a pro maminky k svátku. Opět jsme byli kreativní a používali jsme recyklovaný materiál - PET láhve, pěnové i dřevěné výřezy, dále zažehlovací korálky, papír atd.

Všestránci se rozloučili s kroužkem zábavnou formou, a to hrami s netradiční pomůckou - látkovým padákem.

Miriam Poledníková