Červen 2024
Květen 2024
02. 05. Den bláznivých účesů a oblečení - celodružinová akce
17. 05. Naše město - soutěže, pověsti, zajímavosti
24. 05. Za zvířátky do parku - návštěva zvířecího koutku v parku, společná akce s rodiči 14:30 - 16:00
28. 05. Rekordiáda - hravé odpoledne ke Světovému dni her
30. 05. Mauglí - výlet - Mauglího labyrint, Mauglího stezka a ranč v Bohumíně, 13:00 - 16:00
Duben 2024
12. 04. Vesmírná Odysea - celodružinová akce
19. 04. Čistá planeta - celodružinová akce
25. 04. Bezpečnost křížem krážem - Bezpečnost v on line světě - interaktivní akce
26. 04. POZOR! Dopravní sportovní odpoledne
30. 04. Diskotéka strašidel
Březen 2024
06. 03. RKK - návštěva knihovny
08. 03. Kniha brána moudrosti - celodružinová akce
14. 03. Logikus - celodružinová soutěž
20. 03. Velikonoční dílny a jarmark v budově školy, Kaleidoskop III. - výstava prací v budově školy
21. 03. Míčový turnaj
22. 03. Pohádkový příběh - film kino Centrum 13:00 -15:30
27. 03. Komenský v družině
Únor 2024
Kaleidoskopi II. - Česká zima - výstava prací ve foaye budovy základní školy
01. 02. Rybí dům - návštěva stálé expozice výstavy sladkovodních ryb Chotěbuz 14:45 - 15:30
02. 02. pololetní prázdniny - provoz ŠD není
05. 02. - 09. 02. jarní prázdniny - provoz ŠD není
16. 02. Hudba v nás - zpěv, tanec
23. 02. Karnevalové veselí - soutěže, diskotéka
Leden 2024
05.01. Tři mudrci z východu, celodružinová soutěž 14.00 - 15.00
12. 01. Lovec - celodružinová vědomostní soutěž
19. 01. Popcorn - celodružinová hra, soutěže
25. 01. Sportovní odpoledne
Kaleidoskopi II. - Česká zima - výstava prací ve foaye budovy základní školy
Prosinec 2023
05. 12. Mikulášská jízda - hry, soutěže, tanec 14.00 - 15.00
07. 12. Vánoční jarmark 17.00 - 19.00
15. 12. Tlapkova patrola - film kino Centrum 13.00 - 15.45
21. 12. Zvyky a tradice Vánoc 14.00 - 15.00
Listopad 2023
02. 11. Dušičky - celodružinová hra 14:00 - 15:00
08. 11. Martinova stezka - celodružinová pátrací hra 14:00 - 15:00
15. 11. Chvilka poezie - soutěž o nejlepšího recitátora školní družiny 14:00 - 15:00
24. 11. Ve víru tance 14:00 - 15:00 taneční soutěž
Říjen 2023
10.10. přírodovědná stanice I. oddělení p. Golasowská 13:00 - 15:15
12.10. Zvířata v pohybu celodružinová sportovní akce 14:00 - 15:00
19.10. přírodovědná stanice III. oddělení p. Poledníková 13:00 - 15:15
20.10. Orientace v lese vlastností a pocitů celodružinová hra 14:00 - 15:00
31.10. Strašidla ve školní družině Halloweenská diskotéka + soutěže + ochutnávka 14:00 - 15:00
Září 2023
15. 09. Kamarádi, start! - sportovní odpoledne 14:00 - 15:00
27. 09. Přijďte mezi nás - společné odpoledne s rodiči 16:30 - 18:00